Acai Berry Extreme

acai_berry_extreme-vertAcai Berry Extreme to suplement diety, który zawiera najwyższą, dostępną na rynku dawkę wyciągu z jagód acai, bo aż 5000mg, dodatkowo preparat ten ma wegetariańską powłokę, zatem może być bez problemu stosowany przez jaroszy. Acai Berry Extreme to w pełni naturalny, bezpieczny dla zdrowia skład, którego skuteczność została potwierdzona w badaniach klinicznych.

Jagody acai – czyli źródło młodości

Acai Berry Extreme jest produkowana z jagód acai, które są uprawiane w równikowych lasach Ameryki Południowej. Jagody acai to źródło zdrowych, nienasyconych kwasów tłuszczowych oraz przeciwutleniaczy, które zwalczając wolne rodniki, spowalniają procesy starzenia się komórek, a tym samym całego organizmu. Właściwości jagód acai od lat są znane w krajach, gdzie owoce te są hodowane i stosowane przez kobiety, by jak najdłużej zachować młody i promienny wygląd. Jagody acai są stosowane również w celu redukcji wagi, ponieważ wspomagają metabolizm organizmu, tak by ten szybciej spalał zbędne kalorie.

Acai Berry Extreme

Suplement diety Acai Berry Extreme jest najczęściej stosowany w celu zrzucenia zbędnych kilogramów, ponieważ poza tym, że przyspiesza przemianę materii, pobudza organizm, dzięki czemu chętniej podejmujemy aktywność fizyczną.

Suplement diety Acai Berry Extreme zawiera błonnik, cenne tłuszcze nienasycone, które wspomagają pracę serca oraz procesy komórkowe. Ponadto suplement jest bogaty w witaminy, między innymi witaminę A, C, E i witaminy z grupy B oraz cenne składniki mineralne, które stanowią dla organizmu swoisty zastrzyk energii, dzięki czemu nie odczuwamy tak zmęczenia i jesteśmy bardziej zmotywowani do podejmowania wysiłku fizycznego.

Acai Berry Extreme wykazuje właściwości antyoksydacyjne, czyli spowalniające procesy starzenia, co przekłada się nie tylko na to, w jakiej formie są nasze układy wewnętrzne, ale i na wygląd cery. Stosowanie tego suplementu poprawia ogólny stan zdrowia, jest polecane dla osób, które zmagają się z artretyzmem, wysokim poziomem cholesterolu, problemami z potencją i różnego rodzaju problemami skórnymi. Acai Berry Extreme w połączeniu z odpowiednią dietą oraz aktywnością fizyczną wspomaga odchudzanie i w tym celu jest też bardzo często stosowany.

Jak dawkować Acai Berry Extreme?

Producent zaleca stosować ten suplement dwa razy dziennie, po jednej kapsułce, najlepiej rano przed śniadaniem i wczesnym popołudniem, przed obiadem. Jedno opakowanie Acai Berry Extreme zawiera 60 kapsułek, co pozwala na miesięczną kurację.

zamow

Be the first to comment on "Acai Berry Extreme"

Leave a comment