Fibre Select – Błonnik Witalny o Niesamowitych Właściwościach Zdrowotnych!

blonnikpokarmowy

Fibre Select to najlepszy jakościowo błonnik witalny do picia, jaki znajdziemy na polskim rynku. Starannie dobrany skład, wysoka (potwierdzona) skuteczność działania, a także trwałe efekty sprawiają, że suplement ten nie ma sobie równych.

Można śmiało stwierdzić, że Fibre Select to numer jeden wśród wszystkich błonników witalnych dopuszczonych do obrotu. Błonnik ten dostępny jest w postaci specjalnego proszku przeznaczonego do zalewania i picia. Wygodne opakowanie sprawia, że możemy go przenosić w torbie podróżnej czy zwykłej torebce na ramie. Wbrew powszechnej opinii, suplement możemy rozpuścić nie tylko wodchudzanie-szybko wodzie, ale dowolnym płynie bądź produkcie o konsystencji półpłynnej np. jogurcie. Opakowanie o pojemności 450 gram umożliwia przeprowadzenie gruntownej detoksykacji przez ponad 30 dni. Codzienna porcja dostarcza organizmowi aż 10 gram błonnika – najwięcej, jeśli chodzi o suplementy diety dostępne w sklepach, drogeriach i aptekach.

Dlaczego warto wybrać Fibre Select?

Fibre Select to produkt całkowicie naturalny. Stworzony na bazie składników roślinnych jest nie tylko zdrowy, ale również całkowicie bezpieczny dla osoby go spożywającej. Można śmiało stwierdzić, że prezentowany produkt działa kompleksowo – nie tylko szybko i skutecznie oczyszcza organizm z toksyn, ale również chroni go przed magazynowaniem wszelkiego rodzaju nieczystości. Fibre Select dedykowany jest osobom, które dbają o linię bądź pragną zrzucić kilka nadprogramowych kilogramów. Regularne spożywanie zapewnia bowiem uczucie sytości, a dodatkowo obniża apetyt. Decydując się na błonnik w swojej diecie mamy pewność, że wszystkie problemy związane z podjadaniem między posiłkami znikną, jak ręką odjął.

fibreselectFibre Select doskonale reguluje pracę układu trawiennego: pozwala raz na zawsze pozbyć się zaparć, wzdęć czy innych tego tupu dolegliwości. Co więcej, ułatwia on wypróżnianie, co jest niezwykle ważne w przypadku osób borykających się np. z hemoroidami. Warto wspomnieć również, że błonnik witalny przyspiesza metabolizm i usprawnia przemianę materii. pierwsze efekty spożywania suplementu widoczne są już po kilku dniach. Po pierwszym tygodniu można zauważyć wyraźne lepsze samopoczucie. Cała kuracja detoksykująca za pomocą Fibre Select wpływa niezwykle korzystnie na wygląd włosów, skóry i paznokci.

Prezentowany błonnik witalny kryje w sobie wyłącznie naturalne, a co za tym idzie również pewne i sprawdzone składniki, w tym: mikronizowany błonnik jabłkowy (Malus Mill.), łupinę nasienną babki jajowatej (Plantago ovata), mikronizowany błonnik lniany (Linum usitatissimum), oligofruktozę z korzenia cykorii (Cichorium L.), inulinę z korzenia cykorii (Cichorium L.), gumę guar – galaktomannan z bielma nasion Guar (Cyamopsis tetragonolobus) oraz maltodekstryne. Każdy z wymienionych składników kompleksowo oddziałuje na układ trawienny.

  • Mikronizowany błonnik jabłkowy jest niezwykle łatwo przyswajalny przez organizm. Po dostaniu się do naszego wnętrza natychmiast chłonie wodę, pęcznieje, a następnie zapełnia cały żołądek, zapewniając tym samym uczucie sytości na długi czas. Składnik ten sprzyja wszystkim osobom na diecie – chroni przed podjadaniem, reguluje pracę układu trawiennego, prowadzi do pozbycia się zbędnych kilogramów.
  • Łupina nasienna babki jajowatej zawiera szereg niezwykle przydatnych organizmowi substancji, które m.in. regulują poziom cholesterolu oraz cukru we krwi. Oczywiście, składnik ten, podobnie jak mikronizowany błonnik jabłkowy, reguluje pracę układu trawiennego, niweluje stany zawalne oraz sprzyja detoksykacji.
  • Mikronizowany błonnik lniany działa bezpośrednio na nasze jelita – poprawia ich perystaltykę, szybko i sprawnie usuwa z organizmu wszelkie toksyny, nieczystości i złogi, działa pozytywnie na florę bakteryjną.
  • Oligofruktoza z korzenia cykorii oraz inulina z korzenia cykorii to 2 prebiotyki odpowiedzialne za pobudzanie układu trawiennego, odbudowę oraz utrzymanie odpowiedniej jego flory bakteryjnej, a także odbudowę i utrzymanie flory jelitowej
  • Guma guar cechuje się świetnymi właściwościami zagęszczającymi. Jej regularne spożywanie gwarantuje znacznie dłuższe uczucie sytości, co sprawdzi się podczas diety redukcyjnej.

Fibre Select to produkt, który cieszy się doskonałymi opiniami – zarówno dietetyków, lekarzy jak i konsumentów. Jako że jest to nowość, nie znajdziemy go w żadnej aptece czy drogerii stacjonarnej. Pełnowartościowego, sprawdzonego suplementu należy szukać w internecie – na oficjalnej stronie dystrybutora.

oczyszczanie